Hotellit Kampung Merungin

Vertaa 9 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 20 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Kampung Merungin: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Merungin

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Kampung Merungin
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Kampung Merungin tutustuminen

Kampung Merungin tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Merungin ja sen lähellä kuuluu:

  • Poring Hot Spring
  • Mount Kinabalun kansallispuisto
  • Sungai Morolin kalakylpylä
  • Viviane Rafflesia -puutarha

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Merungin?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Merungin, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Huhtikuu ja toukokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Merungin, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja kesäkuu. Toukokuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 26 °C ja öisin 19 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1007 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 26 °C päivisin ja 19 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 1426 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 26 °C ja öisin 19 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1332 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 26 °C ja 20 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1420 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Merungin on 5185 cm.

Kampung Merungin: Hotellitiedot

Majoitukset
9
Halvin hinta
20 €
Korkein hinta
29 €
Suositut hotellit
Kinabalu Poring Vacation Lodge - Hostel, Mesilau Mountain Retreats, Liwagu Lodge, Hotel O Kampung Stay Kilimu, Sabah Tea Resort, OYO 90286 Yuna Bamboo Rest & Stay, OYO Homes 90650 Na Homesuite, OYO 90597 Delightful Holiday Inn, Jabez Resort