Hotellit Openica
Vertaa 192 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 36 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Openica: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Openica

SU Hotel

Hotel Izgrev Spa & Aqua Park

Konaci Monastery St Stefan

Villa & Winery Mal Sveti Kliment

Villa Varosh

Villa Chingo

Villa Old Town

Villa Maki

Hotel Villa Dislievski

Hotel Drim & SPA

Bogdanovski Studios & Guest Rooms

Apartments FANTASY with Free Parking

Granit

Luccia Apartments- Very Central Cozy Condo

CHATEL - Boutique Suites
Kohteeseen Openica tutustuminen
Openica tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Openica ja sen lähellä kuuluu:
- Varoshin vanhakaupunki Ohrid
- Ohridin satama
- Ohridin amfiteatteri
- Sveta Bogorodica Bolnička & Sveti Nikola Bolnički
- Pyhän Panteleimonin luostari
- Kaneon Pyhän Johanneksen kirkko
- Ohridjärvi
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Openica, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Ohrid (OHD-Ohrid Pyhä apostoli Paavali). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Openica?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Openica, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Openica, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Tammikuu ja toukokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 10 °C ja öisin -2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 238 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 24 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 227 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 28 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 126 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 18 °C ja 0 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 236 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Openica on 827 cm.
Openica: Hotellitiedot
Majoitukset | 192 |
|---|---|
Halvin hinta | 36 € |
Korkein hinta | 115 € |
Suositut hotellit | SU Hotel, Hotel Izgrev Spa & Aqua Park, Konaci Monastery St Stefan, Villa & Winery Mal Sveti Kliment, Villa Varosh, Villa Chingo, Villa Old Town, Villa Maki, Hotel Villa Dislievski, Hotel Drim & SPA, Bogdanovski Studios & Guest Rooms, Apartments FANTASY with Free Parking, Granit, Luccia Apartments- Very Central Cozy Condo, CHATEL - Boutique Suites |
Viimeksi varatut hotellit Openicaebookersn tarkistamat arvostelut

Villa Varosh
"Just great! Perfect holiday :)"
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Hotellit Dortmund
- Kaarina kohteen Kylpylähotellit
- Kreeta – Rantahotellit
- Cape Panwa – lähellä sijaitsevat hotellit
- Hotellit Mustio
- Fuengirola kohteen Rantahotellit
- Hotellit Skopje
- Pärnu kohteen Porealtaalla varustetut hotellit
- Pasila – hotellit
- Huoneistohotellit Rovaniemi
- Turku – Lemmikkiystävälliset hotellit
- Hotellit Noormarkku
- Hotellit Siuntion kirkonkylä
