Hotellit Tšudenitši
Vertaa 176 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 35 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Tšudenitši: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Tšudenitši

Hotel Europe

Minsk Marriott Hotel

DoubleTree by Hilton Hotel Minsk

IT Time Hotel

Victoria Olimp Hotel Minsk

Hotel Monastyrski Minsk City Centre

40 Let Pobedy Hotel

Victoria Hotel and SPA

Victoria na Zamkovoy Hotel

Green Park Hotel Airport Minsk

Loft Hostel Minsk

StudioMinsk in Historic Centre

The Basilian Minsk, Curio Collection By Hilton

Royal apartments Minsk
Kohteeseen Tšudenitši tutustuminen
Tšudenitši tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Tšudenitši ja sen lähellä kuuluu:
- Valko-Venäjän kansalliskirjasto
- Valko-Venäjän valtion teknillinen yliopisto
- Muistomerkki
Kun järjestät lomaa kohteeseen Tšudenitši, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Minsk (MSQ-Minskin kansainvälinen lentokenttä). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Tšudenitši?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Tšudenitši, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Tšudenitši, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 3 °C ja öisin -7 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 123 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 21 °C päivisin ja 3 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 207 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 23 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 243 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 10 °C ja -4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 160 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Tšudenitši on 733 cm.
Tšudenitši: Hotellitiedot
Majoitukset | 176 |
|---|---|
Halvin hinta | 35 € |
Korkein hinta | 133 € |
Suositut hotellit | Hotel Europe, Minsk Marriott Hotel, DoubleTree by Hilton Hotel Minsk, IT Time Hotel, Victoria Olimp Hotel Minsk, Hotel Monastyrski Minsk City Centre, 40 Let Pobedy Hotel, Victoria Hotel and SPA, Victoria na Zamkovoy Hotel, Green Park Hotel Airport Minsk, Loft Hostel Minsk, StudioMinsk in Historic Centre, The Basilian Minsk, Curio Collection By Hilton, Royal apartments Minsk, Hotel Victoria Minsk |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2025
Suosituimpia
- Suonenjoki – Hotellit jossa kuntosali
- Break Sokos Hotel Flamingo
- Karavaanialueet Tšekki
- Majatalot Kustavi
- Radisson Hotel Kaunas
- Vaasa – hotellit
- Nizza – hotellit
- Riccione – hotellit
- Havaiji – hotellit
- Eurooppa – hotellit
- Helsinki-Vantaa – lähellä sijaitsevat hotellit
- Japani – hotellit
- Mora – hotellit
- Oulu – 4 tähden hotellit


