Hotellit Villa Ventana

Vertaa 14 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 81 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Villa Ventana: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Villa Ventana

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Villa Ventana
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Villa Ventana tutustuminen

Villa Ventana tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Villa Ventana ja sen lähellä kuuluu:

  • Golf Club Sierra de la Ventana
  • Fortín Pavón
  • Farolan tori
  • Saldungarayn hautausmaa
  • Bodega Saldungaray

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Villa Ventana?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Villa Ventana, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Tammikuu ja joulukuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Villa Ventana, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja kesäkuu. Marraskuu ja maaliskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas kesäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 245 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 20 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 162 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 16 °C ja öisin 3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 132 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 28 °C ja 7 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 273 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Villa Ventana on 811 cm.

Villa Ventana: Hotellitiedot

Majoitukset
14
Halvin hinta
81 €
Korkein hinta
143 €
Suositut hotellit
Vittorio, in Llohue, Balcon Del Golf, Altos De Ventana, Posada y Spa Las Golondrinas, Complejo las Calandrias, Los Robles Apart Hotel, Hotel Provincial Sierra de la Ventana, Cabañas Rumel, Grand Hotel Sierra de la Ventana, Refugio en las Sierras Vittorio, Alto San Andres, Casita del Sauce, Los Robles Suites