Hotellit Pierwoszów

Vertaa 996 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 51 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Pierwoszów: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Pierwoszów

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Pierwoszów
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Pierwoszów tutustuminen

Pierwoszów tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Pierwoszów ja sen lähellä kuuluu:

  • Olympiastadion
  • Kaupunginstadion
  • Tumski-silta
  • Wrocławin katedraali
  • Wrocławin kunnallinen stadion
  • Wrocławin yliopisto
  • Racławicen panoraama

Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Pierwoszów, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Wrocław (WRO-Copernicus). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Pierwoszów?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Pierwoszów, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Pierwoszów, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 120 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 188 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 26 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 244 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 15 °C ja 0 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 136 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Pierwoszów on 689 cm.

Pierwoszów: Hotellitiedot

Majoitukset
996
Halvin hinta
51 €
Korkein hinta
148 €
Suositut hotellit
Wyndham Wroclaw Old Town, B&B HOTEL Wrocław Old Town, Scandic Wroclaw, Hotel Altus Palace - Destigo Hotels, Radisson Blu Hotel, Wroclaw, Hotel Mercure Wroclaw Centrum, Korona Hotel Wroclaw Market Square, In The Sky - Sky Tower Apartments, The Cyrus Hotel, Hotel HP Park Plaza Wroclaw, The Monopol Hotel, Q Hotel Plus Wrocław Bielany, DoubleTree by Hilton Hotel Wroclaw, The Bridge Wroclaw - MGallery, Hampton By Hilton Wroclaw Airport

Viimeksi varatut hotellit Pierwoszów
ebookersn tarkistamat arvostelut