Hotellit Pokoj
Vertaa 38 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 44 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Pokoj: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Pokoj

DeSilva Premium Opole

Mercure Opole

Szara Willa

Jakubus

Hotel Arte

Hotel DeSilva Inn Opole

Hotel Festival

Prudentia Hotels Adler

Vacation home on the edge of the forest near a bathing lake

Park Hotel Brzeg

Cozy studio near the city center with free parking

Dwór Myśliwski Hubertus

Centrally-Located Opole Apartment: Stunning Views & Convenience!

Hotel Zacisze w Turawie
Kohteeseen Pokoj tutustuminen
Pokoj tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Pokoj ja sen lähellä kuuluu:
- Krakówskan portti
- Turawan palatsi
- Solaris-ostoskeskus
- Opolen kaupungintalo
- Krakowska-katu
- Turawskie-järvi
- Opolen eläintarha
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Pokoj?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Pokoj, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Pokoj, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas marraskuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 122 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 206 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 26 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 236 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 131 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Pokoj on 694 cm.
Pokoj: Hotellitiedot
Majoitukset | 38 |
|---|---|
Halvin hinta | 44 € |
Korkein hinta | 93 € |
Suositut hotellit | DeSilva Premium Opole, Mercure Opole, Szara Willa, Jakubus, Hotel Arte, Hotel DeSilva Inn Opole, Hotel Festival, Prudentia Hotels Adler, Vacation home on the edge of the forest near a bathing lake, Park Hotel Brzeg, Cozy studio near the city center with free parking, Dwór Myśliwski Hubertus , Centrally-Located Opole Apartment: Stunning Views & Convenience!, Hotel Zacisze w Turawie, Hotel Zielony |


