
Lennot kohteesta Gonzalez
Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen
Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi
Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa
Lähtölentokentän IATA-koodi | PNS |
|---|
Perillä Turussa
Lennot Gonzalez – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.
Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.
Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Gonzalez – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!
Viihtyisimmät hotellit kohteen Gonzalez lähellä

Fairfield Inn & Suites by Marriott Pensacola Beach
"Lazy river is great! Breakfast was good. Everything was clean."
Arvosteltu 31.8.2026

Surf & Sand Hotel
"Breakfast, staff, and beach/pool were great. Staff were pleasant and helpful. We did have an issue with our door that required maintenance to change batteries and do other work. All was resolved satisfactorily."
Arvosteltu 31.8.2026

Hampton Inn Pensacola Beach
"Hotel in a great location. You can already see that the hotel is quite old. But it didn't bother us. The service was good and we had a good time. Take a room with a sea view. it's wonderful."
Arvosteltu 12.7.2024

Quality Inn & Suites Gulf Breeze Bayside near Pensacola Beach
"I sat on a chair that was on a platform between the restaurant and hotel. The seat of the chair tore and I lost my balance/fell into hole where seat was and strained my right shoulder. Hotel said the 2 chairs and table belonged to restaurant. Restaurant said the table was theirs but chairs were from ..."
Arvosteltu 1.9.2026

The Pensacola Beach Resort

Paradise inn
Tutustu kohteeseen Gonzalez
Lentoja kohteen Gonzalez lähellä sijaitsevista kaupungeista
Muut suositut lähtöpaikat
Lentoja muista kaupungeista
: Suositut reitit kohteesta null
: Suositut reitit kohteesta
Suositut
Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.
Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.
Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.