Hotellit Grzegorz
Vertaa 123 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 38 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Grzegorz: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Grzegorz

Hotel Spichrz

Copernicus Torun Hotel

Hotel Bulwar

Hotel Mercure Torun Centrum

Hotel Nicolaus

Hotel Halo Toruń

Hotel Gromada

Hotel 1231

Hotel Filmar

Apartamenty Chleb i Wino Torun

TOP Garden Aparthotel

Hotel Petite Fleur - Adults only

Salonik u Kazimierza

ibis budget Torun

Apartamenty Chleb i Wino Strumykowa
Kohteen Grzegorz hotellit
Grzegorz on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen täältä on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, tämä lähistöllä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 2 hotellia kohteessa Chełmża
Kohteeseen Grzegorz tutustuminen
Grzegorz tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Grzegorz ja sen lähellä kuuluu:
- Chełmnon museo
- Pyhän Jaakon ja Nikolaksen kirkko
- Twierdza Toruń -ostoskeskus
- Vanha kaupungintalo
- Vanhankaupungin tori
- Rynek Staromiejski (aukio)
- Siunatun Neitsyt Marian kirkko
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Grzegorz, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Bydgoszcz (BZG-Ignacy Jan Paderewski). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Grzegorz?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Grzegorz, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Grzegorz, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 117 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 171 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 206 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 127 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Grzegorz on 621 cm.
Grzegorz: Hotellitiedot
Majoitukset | 123 |
|---|---|
Halvin hinta | 38 € |
Korkein hinta | 127 € |
Suositut hotellit | Hotel Spichrz, Copernicus Torun Hotel, Hotel Bulwar, Hotel Mercure Torun Centrum, Hotel Nicolaus, Hotel Halo Toruń, Hotel Gromada, Hotel 1231, Hotel Filmar, Apartamenty Chleb i Wino Torun, TOP Garden Aparthotel, Hotel Petite Fleur - Adults only, Salonik u Kazimierza, ibis budget Torun, Apartamenty Chleb i Wino Strumykowa |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Pariisi – Kylpylähotellit
- Jyväskylä – Hotellit maksuton pysäköinti
- NH Imperial Playa
- Hotel & Spa Resort Järvisydän
- Scandic Norrköping Nord
- Palma de Mallorca – lähellä sijaitsevat hotellit
- Hostellit Malediivit
- Prime Hotel
- Tahkovuori – Porealtaalla varustetut hotellit
- Kreeta – All Inclusive hotellit
- Rautavaara Majoitus
- Karavaanialueet Hyrynsalmi
- Kajaani – Lemmikkiystävälliset hotellit
- Huvilat Lago di Garda
- Hostellit Muonio

