Hotellit Judgeford
Vertaa 640 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 51 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Judgeford: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Judgeford

James Cook Hotel Grand Chancellor

Rydges Wellington

Rydges Wellington Airport

Gilmer Apartment Hotel

Willis Wellington Hotel

Naumi Studio Wellington

Copthorne Hotel Wellington, Oriental Bay

Bolton Hotel

ibis Wellington

Oaks Wellington Hotel

Travelodge Hotel Wellington

Museum Apartment Hotel, Independent Collection by EVT

Quest 256 Lambton

Adina CityLife Wellington

DoubleTree by Hilton Wellington
Kohteeseen Judgeford tutustuminen
Judgeford tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Judgeford ja sen lähellä kuuluu:
- Trentham Racecourse
- Plimmerton Beach
- Petone Foreshore
- Paekakiri Beach
- Raumati Beach
- Staglands Wildlife Reserve
- Eastbourne Beach
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Judgeford, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Paraparaumu (PPQ). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Judgeford?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Judgeford, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Helmikuu ja tammikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Judgeford, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Kesäkuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 20 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 211 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 16 °C päivisin ja 9 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 303 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 13 °C ja öisin 8 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 298 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 18 °C ja 9 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 268 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Judgeford on 1081 cm.
Judgeford: Hotellitiedot
Majoitukset | 640 |
---|---|
Halvin hinta | 51 € |
Korkein hinta | 116 € |
Suositut hotellit | James Cook Hotel Grand Chancellor, Rydges Wellington, Rydges Wellington Airport, Gilmer Apartment Hotel, Willis Wellington Hotel, Naumi Studio Wellington, Copthorne Hotel Wellington, Oriental Bay, Bolton Hotel, ibis Wellington, Oaks Wellington Hotel, Travelodge Hotel Wellington, Museum Apartment Hotel, Independent Collection by EVT, Quest 256 Lambton, Adina CityLife Wellington, DoubleTree by Hilton Wellington |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2025
Suosituimpia
- Nautican ostoskeskus – lähellä sijaitsevat hotellit
- Hotel Lasaretti
- Seinäjoki Areena – lähellä sijaitsevat hotellit
- Pohjois-Espanja kohteen Perhehotellit
- Jyväskylä kohteen Perhehotellit
- Karavaanialueet Ranua
- Hotellit Forssa
- Venice Lido kohteen Kylpylähotellit
- Holiday World Polynesia
- Maatilamajoitukset Espanja
- Hotellit Tampere
- Asunnot Oulu
- Aamiaismajoitukset Tammela
- Majatalot Garmisch-Partenkirchen