Hotellit Kampung Lebu

Vertaa 197 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 39 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Kampung Lebu: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Lebu

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Kampung Lebu
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Kampung Lebu tutustuminen

Kampung Lebu tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Lebu ja sen lähellä kuuluu:

  • Chilingin vesiputoukset
  • Fraser's Hill Golf Club
  • SkyAvenuen ostoskeskus
  • Skytropolis Indoor Theme Park
  • First World Plaza
  • Genting SkyWorlds -teemapuisto
  • Arena of Stars (teatteri)

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Lebu?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Lebu, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Huhtikuu ja maaliskuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Lebu, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 557 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 23 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 727 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 652 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 22 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1019 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Lebu on 2955 cm.

Kampung Lebu: Hotellitiedot

Majoitukset
197
Halvin hinta
39 €
Korkein hinta
134 €
Suositut hotellit
Geo38 Premier Suites Genting Highlands, Wyndham Ion Majestic Genting Highlands, Signata Genting Highlands, Swiss-Garden Hotel & Residences, Genting Highlands, GENTING FoggyCold StayCation AT Ion Delemen By HAPYHOME, Grand Ion Delemen Hotel, Resorts World Awana, Ion Delemon Premier Suites Genting, Genting Ria Apartment by C&T, Resorts World Genting - Genting Skyworlds Hotel, Colmar Tropicale, Windmill Upon Hills Genting Highlands, 7Stonez Suites Geo38 Genting Highlands, 7Stonez Suites Windmill Genting Highlands, The Chateau Spa & Wellness Resort