Hotellit Kampung Sempalit Tok Lubuk
Vertaa 26 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 25 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Sempalit Tok Lubuk: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Sempalit Tok Lubuk

Hotel Jelai Raub

Charming Nature Kampung Home for Family Getaways

Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill

The Pines

Grandview Hotel

Super OYO 635 Seven Days Hotel

Bentong Eco Wellness Resort

Bilut Hills - Eco Resort

Green Acres Fraser's Hill

Hotel Agro

Grandview VIP Home

Laman Pesona Resort & Spa

Colonie 1232 : 4 Pax

Bentong Homestay

Tanah Aina Farouq
Kohteeseen Kampung Sempalit Tok Lubuk tutustuminen
Kampung Sempalit Tok Lubuk tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Sempalit Tok Lubuk ja sen lähellä kuuluu:
- Dataran Raub
- Guang Yin -temppeli
- Fraser's Hill Golf Club
- Abu Suradin polku
- Masjid Daerah Raub
- Bandar Bentan moskeija
- Mäntyjen polku
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Sempalit Tok Lubuk?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Kampung Sempalit Tok Lubuk, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Huhtikuu ja toukokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Sempalit Tok Lubuk, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 453 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 23 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 530 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 409 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 21 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 825 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Sempalit Tok Lubuk on 2218 cm.
Kampung Sempalit Tok Lubuk: Hotellitiedot
Majoitukset | 26 |
|---|---|
Halvin hinta | 25 € |
Korkein hinta | 375 € |
Suositut hotellit | Hotel Jelai Raub, Charming Nature Kampung Home for Family Getaways, Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill, The Pines, Grandview Hotel, Super OYO 635 Seven Days Hotel, Bentong Eco Wellness Resort, Bilut Hills - Eco Resort, Green Acres Fraser's Hill, Hotel Agro, Grandview VIP Home, Laman Pesona Resort & Spa, Colonie 1232 : 4 Pax, Bentong Homestay, Tanah Aina Farouq |
Lähialueen hotellit
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Tutustu kohteeseen
Suosituimpia
- Lomamökit Meltosjärvi
- Hotellit Johor Bahru
- Los Angelesin kansainvälinen lentoasema – lähellä sijaitsevat hotellit
- Hotellit Joensuu
- Hotellit München ja lähialueet
- Hotellit Ainaži
- Hotellit Cēsisin kunta
- Hotellit Tampere
- Hotellit Álora
- Hotellit Fuengirola
- Karavaanialueet Kanariansaaret
- Kurikka kohteen Lemmikkiystävälliset hotellit
- Rixwell Old Riga Palace Hotel
- Hotel Jurmala Spa & Conference Center
- Hotellit Lumparland
