Hotellit Kampung Sempalit Tok Lubuk
Vertaa 36 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 28 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Sempalit Tok Lubuk: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Sempalit Tok Lubuk

The Pines

Hotel Jelai Raub

Super OYO 635 Seven Days Hotel

Grandview Hotel

Fraser's Silverpark Resort

Green Acres Fraser's Hill

Colonie 1232 : 8 Pax

Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill

Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill

Grandview VIP Home

Bilut Hills - Eco Resort

The Haven Retreat, B7-2-1 (Silverpark Resort)

Bentong Eco Wellness Resort

Bentong Homestay

Charming Nature Kampung Home for Family Getaways
Kohteeseen Kampung Sempalit Tok Lubuk tutustuminen
Kampung Sempalit Tok Lubuk tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Sempalit Tok Lubuk ja sen lähellä kuuluu:
- Guang Yin -temppeli
- Bandar Bentan moskeija
- Fraser's Hill Golf Club
- Mäntyjen polku
- Masjid Daerah Raub
- Dataran Raub
- Abu Suradin polku
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Sempalit Tok Lubuk?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Kampung Sempalit Tok Lubuk, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Huhtikuu ja toukokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Sempalit Tok Lubuk, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 453 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 23 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 530 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 409 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 21 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 825 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Sempalit Tok Lubuk on 2218 cm.
Kampung Sempalit Tok Lubuk: Hotellitiedot
Majoitukset | 36 |
|---|---|
Halvin hinta | 28 € |
Korkein hinta | 233 € |
Suositut hotellit | The Pines, Hotel Jelai Raub, Super OYO 635 Seven Days Hotel, Grandview Hotel, Fraser's Silverpark Resort, Green Acres Fraser's Hill, Colonie 1232 : 8 Pax, Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill, Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill, Grandview VIP Home, Bilut Hills - Eco Resort, The Haven Retreat, B7-2-1 (Silverpark Resort), Bentong Eco Wellness Resort, Bentong Homestay, Charming Nature Kampung Home for Family Getaways |
Lähialueen hotellit
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Tutustu kohteeseen
Suosituimpia
- Lomamökit Meltosjärvi
- Hotellit Johor Bahru
- Los Angelesin kansainvälinen lentoasema – lähellä sijaitsevat hotellit
- Arsi Hotel
- Hotellit Joensuu
- Hotellit München ja lähialueet
- Hotellit Ainaži
- Hotellit Cēsisin kunta
- Hotellit Tampere
- Hotellit Álora
- Hotellit Fuengirola
- Karavaanialueet Kanariansaaret
- Kurikka kohteen Lemmikkiystävälliset hotellit
- Rixwell Old Riga Palace Hotel
- Hotel Jurmala Spa & Conference Center
- Hotellit Lumparland

