Hotellit Koje
Vertaa 310 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 32 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Koje: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Koje

Sono Calm Geoje

Ramada Suites Geoje

Stanford Hotel & Resort Tongyeong

Kumho Tongyeong Marina Resort

Samsung Hotel Geoje

Tongyeong Anchovy tourist Hotel

Tongyeong Geobukseon Hotel

Riviera Hotel Geoje

Tomonoya Ryokan

Geoje Art Nouveau Suite Hotel

Friemily Pool Villa & Hotel

Hanwha Resort Geoje Belvedere

Stubborn Hotel

H.Avenue

Hotel Maison de Geoje
Kohteeseen Koje tutustuminen
Koje tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Koje ja sen lähellä kuuluu:
- Geoje Viidakkokupoli
- Geoje POW Camp
- Kohyeonin markkinat
- Hakdong Mongdolin ranta
- Gujoran ranta
- Wahyeonin ranta
- Hansandon Jeseungdang
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Koje, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Busan (PUS-Gimhae). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Koje?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Koje, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Koje, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja syyskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja joulukuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 12 °C ja öisin 2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 193 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 11 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 485 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 28 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 779 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 21 °C ja 4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 199 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Koje on 1656 cm.
Koje: Hotellitiedot
Majoitukset | 310 |
---|---|
Halvin hinta | 32 € |
Korkein hinta | 125 € |
Suositut hotellit | Sono Calm Geoje, Ramada Suites Geoje , Stanford Hotel & Resort Tongyeong, Kumho Tongyeong Marina Resort, Samsung Hotel Geoje, Tongyeong Anchovy tourist Hotel, Tongyeong Geobukseon Hotel, Riviera Hotel Geoje, Tomonoya Ryokan, Geoje Art Nouveau Suite Hotel, Friemily Pool Villa & Hotel, Hanwha Resort Geoje Belvedere, Stubborn Hotel, H.Avenue, Hotel Maison de Geoje |