Hotellit Lübbenow

Vertaa 328 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 70 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Lübbenow: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lübbenow

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Lübbenow
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteen Lübbenow hotellit

Lübbenow on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, tämä lähistöllä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sopivia vaihtoehtoja.

  • 7 hotellia kohteessa Uckerland

Kohteeseen Lübbenow tutustuminen

Lübbenow tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lübbenow ja sen lähellä kuuluu:

  • Wildtierland Gut Klepelshagen
  • Prenzlaun dominikaaniluostari
  • Brohmer Berge
  • Boitzenburgin linna
  • Pasewalkin museo
  • Ukranenland
  • Lichtenbergerin ranta

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lübbenow?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Lübbenow, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lübbenow, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 7 °C ja öisin -1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 126 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 20 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 145 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 22 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 220 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 152 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Lübbenow on 643 cm.

Lübbenow: Hotellitiedot

Majoitukset
328
Halvin hinta
70 €
Korkein hinta
193 €
Suositut hotellit
Schloss Krugsdorf, Schloss Rattey, Panorama Seeresort und Spa, Hotel Altes Zollhaus, Stettiner Hof, Villa Knobelsdorff, Vacation home "Ohana" Cozy vacation home for the whole family, close to the water, Gasthaus & Pension Zum Schwarzen Adler, 2 vacation apartments with shared large balcony for 8 to 10 people can be booked, Beautiful and spacious apartment in the center of Pasewalk, Pure nature!, Small garden house, Quiet renovated vacation home 130 sqm Mecklenburg Lakeland up to 4 persons, Ferienhaus Mühlenberg - Relax in the heart of the Uckermark!, Schönwalde talo 1-2 hengelle 1 makuuhuone - mökki