Hotellit Stuck
Vertaa 230 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 79 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Stuck: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Stuck

Van der Valk Landhotel Spornitz

Suunnitteluun suuntautunut historiallinen maalaistalo (285 m²) - ihanteellinen PERHEKOKOUS

Hotel zur Linde

The village island - Swienstall vacation home

Vacation home "Kliesenpetter" with quiet terrace and garden

Comfortable vacations for families, families of friends and groups of friends

Parkhotel Hitzacker

Traumhafter Ausblick in die Natur, Direkt am Waldrand, Biker Willkommen

Lomiin lapsi ja koira Gartow am See

Quiet vacation apartment between the Elbe and Nemitzer Heide

ahead burghotel

Historisches 5 Gutshaus am Fluss mit Panoramablick und Riesigem Grundstück

Viihtyisiä lomapäiviä biosfäärialueen kuonan alla

Hotel Seeblick Garni
Kohteeseen Stuck tutustuminen
Stuck tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Stuck ja sen lähellä kuuluu:
- Ludwigslustin palatsi
- Elbhöhen-Wendlandin luonnonpuisto
- Neustadt-Glewen linna
- Neustädter Seen uimaranta
- Mecklenburgin Elbe-laakson luonnonpuisto
- Eteläranta
- Nordstrand
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Stuck?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Stuck, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Stuck, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 143 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 161 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 215 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 172 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Stuck on 691 cm.
Stuck: Hotellitiedot
Majoitukset | 230 |
|---|---|
Halvin hinta | 79 € |
Korkein hinta | 181 € |
Suositut hotellit | Van der Valk Landhotel Spornitz, Suunnitteluun suuntautunut historiallinen maalaistalo (285 m²) - ihanteellinen PERHEKOKOUS, Hotel zur Linde, The village island - Swienstall vacation home , Vacation home "Kliesenpetter" with quiet terrace and garden, Comfortable vacations for families, families of friends and groups of friends, Parkhotel Hitzacker, Traumhafter Ausblick in die Natur, Direkt am Waldrand, Biker Willkommen, Lomiin lapsi ja koira Gartow am See, Quiet vacation apartment between the Elbe and Nemitzer Heide, ahead burghotel, Historisches 5 Gutshaus am Fluss mit Panoramablick und Riesigem Grundstück, Viihtyisiä lomapäiviä biosfäärialueen kuonan alla, Hotel Seeblick Garni, The village island - Apartment Dönz |
Viimeksi varatut hotellit Stuckebookersn tarkistamat arvostelut

Van der Valk Landhotel Spornitz
"Parkkipaikka aika täynnä. Aamupala oli runsas ja hyvä"

