Hotellit Kampung Soi
Vertaa 183 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 14 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Soi: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Soi

Grand DarulMakmur Hotel Kuantan

Hyatt Regency Kuantan Resort

Adena Beach Resort

AC Hotel by Marriott Kuantan

Swiss-Grand Beach Resort Kuantan

Ancasa Royale Pekan Pahang

Mangala Estate Boutique Resort - Small Luxury Hotel of the World

Zenith Kuantan

Veer Hotel

De Rhu Beach Resort

Rocana Hotel

Elmark Hotel Kuantan

Co-Didik Hotel

Mega View Hotel Kuantan

Shahzan Hotel Kuantan, Trademark Collection by Wyndham
Kohteeseen Kampung Soi tutustuminen
Kampung Soi tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Soi ja sen lähellä kuuluu:
- Sepatin ranta
- Valtion moskeija
- Darul Makmurin stadion
- Kuantan City Mall -ostoskeskus
- East Coast -ostoskeskus
- Teluk Cempedakin ranta
- Sungai Pandan vesiputous
Kun järjestät lomaa kohteeseen Kampung Soi, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Kuantan (KUA-Sultan Haji Ahmad Shah). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Soi?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Kampung Soi, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Toukokuu ja kesäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Soi, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 493 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 24 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 654 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 700 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 24 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1178 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Kampung Soi on 3025 cm.
Kampung Soi: Hotellitiedot
Majoitukset | 183 |
|---|---|
Halvin hinta | 14 € |
Korkein hinta | 255 € |
Suositut hotellit | Grand DarulMakmur Hotel Kuantan, Hyatt Regency Kuantan Resort, Adena Beach Resort, AC Hotel by Marriott Kuantan, Swiss-Grand Beach Resort Kuantan, Ancasa Royale Pekan Pahang, Mangala Estate Boutique Resort - Small Luxury Hotel of the World, Zenith Kuantan, Veer Hotel, De Rhu Beach Resort, Rocana Hotel, Elmark Hotel Kuantan, Co-Didik Hotel, Mega View Hotel Kuantan, Shahzan Hotel Kuantan, Trademark Collection by Wyndham |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2025
Suosituimpia
- HF Fénix Music
- Orivesi – Kylpylähotellit
- Tornio – hotellit
- Yksityiset loma-asunnot Haapajärvi
- Rovaniemi – Kylpylähotellit
- Sheraton Rhodes Resort
- Seksi- ja terveysmuseo – lähellä sijaitsevat hotellit
- Istanbul – Perhehotellit
- Huvilat Kuusamo
- Hostellit Göteborg
- Forenom Serviced Apartments Tampere Pyynikki
- Helsingin kaupungin keskusta – hotellit
- El Terreno – hotellit
- Puumala – hotellit
- Jerez de la Frontera – hotellit

