Hotellit Alto López

Vertaa 945 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 93 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Alto López: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Alto López

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Alto López
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteen Alto López hotellit

Alto López on loistava vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen täältä on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, nämä lähellä sijaitsevat kaupungit saattavat tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.

  • 2 hotellia kohteessa San José
  • 7 hotellia kohteessa Santa Eulalia
  • 11 hotellia kohteessa Mercedes

Kohteeseen Alto López tutustuminen

Alto López tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Alto López ja sen lähellä kuuluu:

  • Else Kientzlerin kasvitieteellinen puutarha
  • San Ramónin markkinat
  • Keskuspuisto
  • Rescate Villieläinten pelastuskeskus
  • Parque Viva -tapahtumakeskus
  • Museo Histórico Cultural Juan Santamarían museo
  • Alajuelan katedraali

Kun järjestät lomaa kohteeseen Alto López, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Juan Santamarían kansainvälinen lentoasema (SJO). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Alto López?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Alto López, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Maaliskuu ja huhtikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Alto López, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Lokakuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 17 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 177 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 29 °C päivisin ja 19 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 1070 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 26 °C ja öisin 19 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1392 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 26 °C ja 17 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1047 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Alto López on 3686 cm.

Alto López: Hotellitiedot

Majoitukset
945
Halvin hinta
93 €
Korkein hinta
231 €
Suositut hotellit
Hampton by Hilton San Jose Airport, Costa Rica Marriott Hotel Hacienda Belen, Homewood Suites By Hilton Cariari San Jose, DoubleTree by Hilton Cariari - San Jose Costa Rica, Hilton Garden Inn San Jose Airport City Mall, Country Inn & Suites by Radisson, San Jose Aeropuerto, Costa Rica, Fairfield by Marriott San Jose Airport Alajuela, Hyatt Centric San José Escazú, Wyndham San Jose Herradura Hotel & Convention Center, Courtyard by Marriott San Jose Airport Alajuela, Hotel Mango, Holiday Inn Express San Jose Costa Rica Airport by IHG, InterContinental Costa Rica at Multiplaza Mall by IHG, Holiday Inn Express San Jose Forum by IHG, Wyndham Garden San Jose Escazu

Viimeksi varatut hotellit Alto López
ebookersn tarkistamat arvostelut