Hotellit La Puebla de Alfinden
Vertaa 226 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 53 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
La Puebla de Alfinden: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset La Puebla de Alfinden

Hotel Chané

Hotel Diagonal Plaza

INNSiDE by Meliá Zaragoza

NH Collection Gran Hotel de Zaragoza

Hotel Alfonso

Zentral Ave

NH Ciudad de Zaragoza

Hotel Hiberus

Catalonia El Pilar

Hotel Eurostars Zaragoza

Hotel Silken Reino de Aragón

Hotel ILUNION Romareda

Hotel Vincci Zentro Zaragoza

Hotel YIT Ciudad de Zaragoza

Hotel Río Arga
Kohteeseen La Puebla de Alfinden tutustuminen
La Puebla de Alfinden tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa La Puebla de Alfinden ja sen lähellä kuuluu:
- Principe Felipe Arena
- Nuestra Señora de Cogulladan luostari
- La Seon katedraali
- Ayuntamiento de Zaragoza
- Plaza del Pilar (aukio)
- Basilica de Nuestra Senora del Pilar (kirkko)
- Plaza de Espana (aukio)
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa La Puebla de Alfinden, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Zaragoza (ZAZ). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa La Puebla de Alfinden?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen La Puebla de Alfinden, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa La Puebla de Alfinden, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja huhtikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 17 °C ja öisin 3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 95 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 30 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 119 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 33 °C ja öisin 15 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 65 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 23 °C ja 4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 128 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa La Puebla de Alfinden on 407 cm.
La Puebla de Alfinden: Hotellitiedot
Majoitukset | 226 |
---|---|
Halvin hinta | 53 € |
Korkein hinta | 130 € |
Suositut hotellit | Hotel Chané, Hotel Diagonal Plaza, INNSiDE by Meliá Zaragoza, NH Collection Gran Hotel de Zaragoza, Hotel Alfonso, Zentral Ave, NH Ciudad de Zaragoza, Hotel Hiberus, Catalonia El Pilar, Hotel Eurostars Zaragoza, Hotel Silken Reino de Aragón, Hotel ILUNION Romareda, Hotel Vincci Zentro Zaragoza, Hotel YIT Ciudad de Zaragoza, Hotel Río Arga |