Hotellit Letur

Vertaa 241 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 52 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Letur: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Letur

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Letur
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Letur tutustuminen

Letur tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Letur ja sen lähellä kuuluu:

  • Campo de Fútbol Elche de la Sierra
  • Mirador del Diablon näköalapaikka
  • Plaza Mayor de Bogarra
  • Arte Rupestren kävijäkeskus
  • El Batán de Bogarran vesiputous
  • Río Mundon vesiputous
  • Morote-puro

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Letur?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Letur, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Letur, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Maaliskuu ja syyskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 15 °C ja öisin 2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 105 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 29 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 112 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 34 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 79 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 22 °C ja 4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 111 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Letur on 406 cm.

Letur: Hotellitiedot

Majoitukset
241
Halvin hinta
52 €
Korkein hinta
80 €
Suositut hotellit
Círculo Artístico 1911 Hotel Boutique, Hotel Yeste, Posada Peñarrubia, Hotel La Vera Cruz, NEO HOTEL, Hospedium Hotel Val de Pinares, Hospedería Nuestra Señora del Carmen, Hostal Atalaya, Casas Don Ignacio, rauhallinen ja viihtyisä paikka, jossa voit levätä ja pitää hauskaa, Miralmundo Alojamientos Rurales Ayna - HOSTAL RURAL, La Montaña cottage with swimming pool and barbecue (pets allowed), Hostal Restaurante Taibilla, Huvila alueella Campo de San Juan (Murcia), RURAL HOUSE EL VALLE DE YESTE, Kivitalo nº5 4 hengelle, Batan Rio Tus