Hotellit Paek-kol
Vertaa 217 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 29 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Paek-kol: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Paek-kol

Stanford Hotel & Resort Tongyeong

Jinju Raon Stay in Perla

J Square Hotel

New Grand Hotel

Browndot Samcheonpo

Tongyeong Anchovy tourist Hotel

Daisy Hotel

Brown Dot Hotel Jinju Chungmugong

New Raon Stay

Asia Lakeside Hotel

Fortuna Hotel

Club ES Tongyeong Resort

Golden Business Hotel

New Yorker Hotel

Hotel DongBang
Kohteeseen Paek-kol tutustuminen
Paek-kol tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Paek-kol ja sen lähellä kuuluu:
- Samcheonpon Yonggungin kalamarkkinat
- Tongyeong Jungangin markkinat
- Pohangin matkustajaterminaali
- Dongpirangin seinämaalauskylä
- South Cape Golf Club and Spa
- Hallyeo Waterway Observation Cable Car
- Hallyeohaesangin kansallispuisto
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Paek-kol, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Jinju (HIN-Sacheon). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Paek-kol?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Paek-kol, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Paek-kol, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja joulukuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 12 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 174 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 24 °C päivisin ja 10 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 502 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 20 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 788 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 21 °C ja 2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 183 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Paek-kol on 1647 cm.
Paek-kol: Hotellitiedot
Majoitukset | 217 |
|---|---|
Halvin hinta | 29 € |
Korkein hinta | 100 € |
Suositut hotellit | Stanford Hotel & Resort Tongyeong, Jinju Raon Stay in Perla, J Square Hotel, New Grand Hotel, Browndot Samcheonpo, Tongyeong Anchovy tourist Hotel, Daisy Hotel, Brown Dot Hotel Jinju Chungmugong, New Raon Stay, Asia Lakeside Hotel, Fortuna Hotel, Club ES Tongyeong Resort, Golden Business Hotel, New Yorker Hotel, Hotel DongBang |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- WeatherTech Raceway Laguna Seca – lähellä sijaitsevat hotellit
- Alicante Majoitus
- Altstadt – hotellit
- Sydney Majoitus
- Mallorca Majoitus
- Karavaanialueet Uurainen
- Huoneistot Lissabon
- Lomamökit Päijät-Häme
- Lomamökit Kemijärvi
- Helsinki-Vantaa – lähellä sijaitsevat hotellit
- Mustamäe – hotellit
- Itä-Suomi – Porealtaalla varustetut hotellit
- Loue Majoitus
- Yuo-myeon Majoitus
- Pohjois-Savo Majoitus
- Side Majoitus
