Hotellit Wollin
Vertaa 410 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 78 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Wollin: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Wollin

Sorat Hotel Brandenburg

AXXON Hotel

HavelHotel

Seehotel Bollmannsruh am Beetzsee

Springbach-Mühle Belzig

Idyllinen "noitien talo" suoraan järvelle yksityisellä laiturilla

Country Inn Hotel Phöben

Hotel am Molkenmarkt

Lakefront kotiin on 360 asteen näkymät, melonta, tuskin suosimissa uimapaikka

Hotel Am Meilenstein

Gutshof Ketzin

Hotel Müller

Hotel Brandenburger Dom GmbH

Hotel Zum Rittmeister

Kaunis puutalo yksinoikeudella kalusteilla ja panoraamaikkunoilla Schwielowseellä
Kohteeseen Wollin tutustuminen
Wollin tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Wollin ja sen lähellä kuuluu:
- Naturpark Hoher Fläming
- Plauer See
- Kirchmöserin vesitorni
- Schloss Karow
- Brandenburgin tuomiokirkko
- Wiesenburgin linna
- Groß Kreutz (Havel) Gutshaus
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Wollin?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Wollin, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Wollin, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 131 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 144 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 197 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 0 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 162 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Wollin on 633 cm.
Wollin: Hotellitiedot
Majoitukset | 410 |
|---|---|
Halvin hinta | 78 € |
Korkein hinta | 167 € |
Suositut hotellit | Sorat Hotel Brandenburg, AXXON Hotel, HavelHotel, Seehotel Bollmannsruh am Beetzsee, Springbach-Mühle Belzig, Idyllinen "noitien talo" suoraan järvelle yksityisellä laiturilla, Country Inn Hotel Phöben, Hotel am Molkenmarkt, Lakefront kotiin on 360 asteen näkymät, melonta, tuskin suosimissa uimapaikka , Hotel Am Meilenstein, Gutshof Ketzin, Hotel Müller, Hotel Brandenburger Dom GmbH, Hotel Zum Rittmeister, Kaunis puutalo yksinoikeudella kalusteilla ja panoraamaikkunoilla Schwielowseellä |
