Hotellit Killermogh
Vertaa 89 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 107 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Killermogh: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Killermogh

Kilkenny Ormonde Hotel

The Club House Hotel

Hotel Kilkenny

Pembroke Hotel

The Hoban Hotel Killkenny

Lyrath Estate Hotel Spa & Convention Centre

Kilkenny Hibernian Hotel

Kilford Arms Hotel

Midlands Park Hotel

The Killeshin Hotel

Newpark Hotel

Maldron Hotel Portlaoise

Kinnitty Castle Hotel

Kilkenny House Boutique Hotel

Avalon House Hotel
Kohteeseen Killermogh tutustuminen
Killermogh tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Killermogh ja sen lähellä kuuluu:
- O'Moore Park (stadion)
- Dunmore Cave
- Ballaghmore Castle (linna)
- Rock of Dunamase (historiallinen alue)
- Slieve Bloom (vuori)
- Ballintubbert Gardens
- St. Canice's Cathedral (katedraali)
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Killermogh?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Killermogh, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Killermogh, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin 2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 193 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 17 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 193 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 18 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 221 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 263 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Killermogh on 870 cm.
Killermogh: Hotellitiedot
Majoitukset | 89 |
|---|---|
Halvin hinta | 107 € |
Korkein hinta | 240 € |
Suositut hotellit | Kilkenny Ormonde Hotel, The Club House Hotel, Hotel Kilkenny, Pembroke Hotel, The Hoban Hotel Killkenny, Lyrath Estate Hotel Spa & Convention Centre, Kilkenny Hibernian Hotel, Kilford Arms Hotel, Midlands Park Hotel, The Killeshin Hotel, Newpark Hotel, Maldron Hotel Portlaoise, Kinnitty Castle Hotel, Kilkenny House Boutique Hotel, Avalon House Hotel |
Viimeksi varatut hotellit Killermoghebookersn tarkistamat arvostelut

