Hotellit Nong Luang
Vertaa 40 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 12 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Nong Luang: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Nong Luang

P.A. Ville Hotel

P.A. Place Hotel

Good Nakhonsawan Hotel

Tamsabai Hotel

B2 Nakhon Sawan Premier Hotel

Maihom Resort Dechatiwong Bridge

Maihom Resort Daowadung

Bansuan Resort

P.A. Thani Hotel

The Paradiso JK Design Hotel

MaiHom Villa

B2 Nakhon Sawan Boutique & Budget Hotel

42C The Chic Hotel

S Ville Resort
Kohteeseen Nong Luang (Uthai Thani) tutustuminen
Nong Luang (Uthai Thani) tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Nong Luang (Uthai Thani) ja sen lähellä kuuluu:
- Thap Than Anusornin koulu
- Wat Chaengin temppeli
- Wat Sawang Aromin temppeli
- Thap Thanin kunnallinen toimisto
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Nong Luang (Uthai Thani)?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Nong Luang (Uthai Thani), saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Huhtikuu ja maaliskuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Nong Luang (Uthai Thani), kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä joulukuu ja tammikuu. Syyskuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas joulukuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 37 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 63 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 38 °C päivisin ja 26 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 397 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 796 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 21 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 241 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Nong Luang (Uthai Thani) on 1497 cm.
Nong Luang: Hotellitiedot
Majoitukset | 40 |
|---|---|
Halvin hinta | 12 € |
Korkein hinta | 42 € |
Suositut hotellit | P.A. Ville Hotel, P.A. Place Hotel, Good Nakhonsawan Hotel, Tamsabai Hotel, B2 Nakhon Sawan Premier Hotel, Maihom Resort Dechatiwong Bridge, Maihom Resort Daowadung, Bansuan Resort, P.A. Thani Hotel, The Paradiso JK Design Hotel, MaiHom Villa, B2 Nakhon Sawan Boutique & Budget Hotel, 42C The Chic Hotel, S Ville Resort, Ezy Inn |
Lähialueen hotellit
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Hotel Lasaretti
- Tukholman vanhakaupunki – hotellit
- Lieksa kohteen Kylpylähotellit
- Haymarket by Scandic
- Frankfurt kohteen Vesipuistohotellit
- Clayton Hotel Dublin Airport
- Yksityiset loma-asunnot Virrat
- Hotel Silken Saaj Las Palmas
- Hotellit Falun
- Hampurin keskusta – hotellit
- Aamiaismajoitukset Oulu
- Mökit Keskinen provinssi
- Karamba


