Hotellit Jacobsdorf
Vertaa 459 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 52 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Jacobsdorf: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Jacobsdorf

Hotel Esplanade Resort & Spa - Adults Only

aja Bad Saarow

Precise Resort Bad Saarow am Scharm ützelsee

Haus Am Spreebogen

B&B HOTEL Frankfurt-Oder

Lomat metsäisessä ja vesirikkaassa ympäristössä - kaukana stressistä ja kiireisestä

Ferienhaus „Fünen“ 111² für 6+2 Pers. im Schlosspark Bad Saarow, Sauna, Whirlpool und Kamin

Gut Klostermühle

Ferienwohnung „Mön“ 68m² für 4 Pers. im Schlosspark Bad Saarow, Whirlpool und Kamin

Lomat Scharmützelsee-alueella, rentouttaen vihreää

Velotel Bad Saarow

Hotel Polonia - Frankfurt-Oder

Vacation home with private heated pool

KHGM Kaiserhof Hotel GmbH
Kohteeseen Jacobsdorf tutustuminen
Jacobsdorf tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Jacobsdorf ja sen lähellä kuuluu:
- Madlitzer See
- Heleneseen järvi
- Steinhöfelin linna
- Słubicen basaari
- Saarowin Kylpylä
- Scharmützelsee
- Koiraranta
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Jacobsdorf?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Jacobsdorf, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Jacobsdorf, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 138 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 156 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 217 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 0 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 153 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Jacobsdorf on 663 cm.
Jacobsdorf: Hotellitiedot
Majoitukset | 459 |
|---|---|
Halvin hinta | 52 € |
Korkein hinta | 206 € |
Suositut hotellit | Hotel Esplanade Resort & Spa - Adults Only, aja Bad Saarow, Precise Resort Bad Saarow am Scharmützelsee, Haus Am Spreebogen, B&B HOTEL Frankfurt-Oder, Lomat metsäisessä ja vesirikkaassa ympäristössä - kaukana stressistä ja kiireisestä, Ferienhaus „Fünen“ 111² für 6+2 Pers. im Schlosspark Bad Saarow, Sauna, Whirlpool und Kamin, Gut Klostermühle, Ferienwohnung „Mön“ 68m² für 4 Pers. im Schlosspark Bad Saarow, Whirlpool und Kamin, Lomat Scharmützelsee-alueella, rentouttaen vihreää, Velotel Bad Saarow, Hotel Polonia - Frankfurt-Oder, Vacation home with private heated pool, KHGM Kaiserhof Hotel GmbH, Living directly on the SEE with lake access |

