Hotellit Kampung Gali Lurus

Vertaa 36 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 29 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Kampung Gali Lurus: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Gali Lurus

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Kampung Gali Lurus
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Kampung Gali Lurus tutustuminen

Kampung Gali Lurus tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Gali Lurus ja sen lähellä kuuluu:

  • Guang Yin -temppeli
  • Bandar Bentan moskeija
  • Fraser's Hill Golf Club
  • Mäntyjen polku
  • Masjid Daerah Raub
  • Dataran Raub
  • Abu Suradin polku

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Gali Lurus?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Gali Lurus, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Huhtikuu ja toukokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Gali Lurus, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 453 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 23 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 530 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 409 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 21 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 825 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Gali Lurus on 2218 cm.

Kampung Gali Lurus: Hotellitiedot

Majoitukset
36
Halvin hinta
29 €
Korkein hinta
234 €
Suositut hotellit
The Pines, Hotel Jelai Raub, Super OYO 635 Seven Days Hotel, Grandview Hotel, Fraser's Silverpark Resort, Green Acres Fraser's Hill, Colonie 1232 : 8 Pax, Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill, Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill, Bilut Hills - Eco Resort, Grandview VIP Home, The Haven Retreat, B7-2-1 (Silverpark Resort), Bentong Eco Wellness Resort, Charming Nature Kampung Home for Family Getaways, OYO 1190 Nice Stay Hotel