Hotellit Los Pintanos
Vertaa 62 halpaa hotellia ja majoitusta
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Los Pintanos: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Los Pintanos

Parador Sos Del Rey Catolico

Hospedería San Juan de la Peña

Hostal las Coronas

SNO Isaba

Triskel

El Corral de Concilio

Roseta-talo 8 hengelle

Hotel El Peirón

Xabier

Casa Rural Argonz Etxea

Casa Aurita

Hotel Monasterio de Leyre

Rusticae Posada de Uncastillo

Posada Rural Os Tablaus

Casa Rural Paloma 4 hengelle
Kohteeseen Los Pintanos tutustuminen
Los Pintanos tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Los Pintanos ja sen lähellä kuuluu:
- Leyren luostari
- Foz de Lumbier (kanjoni)
- San Juan de la Peñan luostari
- Valle de Hechon laakso
- Pigalon altaat
- Castillo de la Peña Feliciano
- Javierin linna
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Los Pintanos, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Pamplona (PNA). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Los Pintanos?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Los Pintanos, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Los Pintanos, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Kesäkuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas syyskuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 6 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 403 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 18 °C päivisin ja 1 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 481 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 22 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 335 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 454 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Los Pintanos on 1673 cm.
Los Pintanos: Hotellitiedot
Majoitukset | 62 |
|---|---|
Halvin hinta | |
Korkein hinta | |
Suositut hotellit | Parador Sos Del Rey Catolico, Hospedería San Juan de la Peña, Hostal las Coronas, SNO Isaba, Triskel, El Corral de Concilio, Roseta-talo 8 hengelle, Hotel El Peirón, Xabier, Casa Rural Argonz Etxea, Casa Aurita, Hotel Monasterio de Leyre, Rusticae Posada de Uncastillo, Posada Rural Os Tablaus, Casa Rural Paloma 4 hengelle |

