Hotellit M'rirt
Vertaa 15 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 26 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
M'rirt: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset M'rirt

Hotel Azaghar

Hôtel Continental Khenifra

Gite Mrbie

Dar Zayane

Hotel Ain Leuh

Gite D'étape Rahhaoui

Ilmeisesti aivan uusi kaupungin keskustassa

Maison d'hôte Najah

Double Room Deluxe
pgrahshdoz
Kohteeseen M'rirt tutustuminen
M'rirt tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa M'rirt ja sen lähellä kuuluu:
- Vihreän marssin aukio
- Parc El Ochaq
Milloin on paras aika vierailla kohteessa M'rirt?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen M'rirt, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa M'rirt, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja maaliskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja kesäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 17 °C ja öisin 2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 217 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 9 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 119 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 37 °C ja öisin 18 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 53 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 25 °C ja 4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 189 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa M'rirt on 577 cm.
M'rirt: Hotellitiedot
Majoitukset | 15 |
|---|---|
Halvin hinta | 26 € |
Korkein hinta | 92 € |
Suositut hotellit | Hotel Azaghar, Hôtel Continental Khenifra, Gite Mrbie, Dar Zayane, Hotel Ain Leuh, Gite D'étape Rahhaoui, Ilmeisesti aivan uusi kaupungin keskustassa, Maison d'hôte Najah, Double Room Deluxe, pgrahshdoz, 2 bedroom 1 bathroom surrounded by mountains and lakes |

