Hotellit Dziwiszów
Vertaa 603 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 59 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Dziwiszów: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Dziwiszów

Tremonti Hotel Karpacz

Radisson Hotel Szklarska Poręba

Platinum Adults

Platinum Mountain Hotel & SPA

Grand Hotel Hradec

Harmony Hotel

Mercure Jelenia Gora

Happy Valley Resort

Przystan Apartamenty Hotel

Cristal Resort

Osada Śnieżka

OREA Resort Horal Špindlerův Mlýn

Lake Hill Resort & Spa

Apartamenty Silva

Apartamenty Sun & Snow Osada
Kohteeseen Dziwiszów tutustuminen
Dziwiszów tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Dziwiszów ja sen lähellä kuuluu:
- Jelenia Góran kauppatori
- Tori
- Lomnican palatsi
- Western City
- Karpatka
- Bialy Jarin hiihtohissi
- Vangin sauvakirkko
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Dziwiszów?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Dziwiszów, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Dziwiszów, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas marraskuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 7 °C ja öisin -4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 166 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 21 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 266 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 23 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 321 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja -2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 172 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Dziwiszów on 925 cm.
Dziwiszów: Hotellitiedot
Majoitukset | 603 |
|---|---|
Halvin hinta | 59 € |
Korkein hinta | 139 € |
Suositut hotellit | Tremonti Hotel Karpacz, Radisson Hotel Szklarska Poręba, Platinum Adults, Platinum Mountain Hotel & SPA, Grand Hotel Hradec, Harmony Hotel, Mercure Jelenia Gora, Happy Valley Resort, Przystan Apartamenty Hotel , Cristal Resort, Osada Śnieżka, OREA Resort Horal Špindlerův Mlýn, Lake Hill Resort & Spa, Apartamenty Silva , Apartamenty Sun & Snow Osada |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Scandic Pohjanhovi
- Hannover Majoitus
- Kuopion keskusta – hotellit
- Lintulan pyhän kolminaisuuden luostari – lähellä sijaitsevat hotellit
- Puumajat Norja
- Saariselkä Ski Resort – lähellä sijaitsevat hotellit
- Lomamökit Ylä-Lappi
- Karavaanialueet Cádizin maakunta
- Ivalo River Camping & Resort
- Jyväskylä – lähellä sijaitsevat hotellit
- Insotel Cala Mandía All Inclusive Resort & Spa

