Hotellit Kampung Kundur

Vertaa 21 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 18 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Kampung Kundur: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Kundur

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Kampung Kundur
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Kampung Kundur tutustuminen

Kampung Kundur tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Kundur ja sen lähellä kuuluu:

  • Bandar Bentan moskeija
  • Lata Meraung
  • Gunung Tungku
  • Sulttaani Mahmudin moskeija
  • Buaya-suo
  • Bukit Kasai
  • Seladangin kukkula

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Kundur?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Kundur, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Huhtikuu ja toukokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Kundur, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 32 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 510 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 23 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 613 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 466 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 22 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 935 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Kundur on 2524 cm.

Kampung Kundur: Hotellitiedot

Majoitukset
21
Halvin hinta
18 €
Korkein hinta
285 €
Suositut hotellit
Hotel Inderapura, Hotel Darul Makmur, Lipis Plaza Hotel, Hotel O Gold Hill Hotel, Sy Jerantut Hotel, Town Inn Hotel, Charming Nature Kampung Home for Family Getaways, OYO 90620 Mahseer Chalet, Capital O 90665 Countryview Recreation Park & Resort, Hotel Bestari, Star Well Hotel, OYO 90873 Travellers Inn, Escape to Nature Cozy Terrace Room by the River, Zumara Homestay 3 Jerantut Pahang, OYO Life 92769 Janigo Kos