Hotellit Rush
Vertaa 1 498 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 74 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Rush: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Rush

Clayton Hotel Dublin Airport

Ruby Molly Hotel Dublin

Radisson Blu Hotel, Dublin Airport

Marlin Hotel Stephens Green

Maldron Hotel Dublin Airport

Point A Hotel Dublin Parnell Street

The Samuel Hotel, Dublin City Centre

Hotel Riu Plaza The Gresham Dublin

The Mercantile Hotel

Hilton Garden Inn Dublin City Centre

Staycity Aparthotels, Dublin, City Centre

Clink i Lár

Clayton Hotel Burlington Road

Maldron Hotel Parnell Square Dublin City

Beckett Locke
Kohteeseen Rush tutustuminen
Rush tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Rush ja sen lähellä kuuluu:
- Guinness Storehouse
- Malahide Beach
- Malahiden linna
- Portmarnock Beach
- Portmarnock Golf Club (golfkeskus)
- Howth Harbour (satama)
- St. Anne’s Park
Kun järjestät lomaa kohteeseen Rush, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Dublinin lentokenttä (DUB). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Rush?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Rush, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Rush, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja lokakuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin 3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 179 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 16 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 189 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 18 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 236 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 5 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 257 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Rush on 860 cm.
Rush: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 498 |
|---|---|
Halvin hinta | 74 € |
Korkein hinta | 143 € |
Suositut hotellit | Clayton Hotel Dublin Airport, Ruby Molly Hotel Dublin, Radisson Blu Hotel, Dublin Airport, Marlin Hotel Stephens Green, Maldron Hotel Dublin Airport, Point A Hotel Dublin Parnell Street, The Samuel Hotel, Dublin City Centre, Hotel Riu Plaza The Gresham Dublin, The Mercantile Hotel, Hilton Garden Inn Dublin City Centre, Staycity Aparthotels, Dublin, City Centre, Clink i Lár, Clayton Hotel Burlington Road, Maldron Hotel Parnell Square Dublin City, Beckett Locke |

