Hotellit Binjai
Vertaa 53 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 25 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Binjai: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Binjai

Residence Inn Cherating

Swiss Garden Residences by Nature Home

Royale Chulan Cherating Villa

Royale Chulan Cherating Chalet

Resorts World Kijal

First Residence Hotel

Seri Kemaman Inn, Chukai Terengganu

OYO 850 Gold Star Hotel

Holiday Villa Beach Resort & Spa Cherating

Lavilla By Holiday Villa Cherating

ēRYA by SURIA Cherating

Alsafina Forest Stay

Skyview Hotel

OYO 89873 Nurbayu Chalet

Nurbayu Chalet, Kemaman
Kohteeseen Binjai tutustuminen
Binjai tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Binjai ja sen lähellä kuuluu:
- Pantai Cheratingin ranta
- Cherating-joki
- Cherating Beach (ranta)
- Balokin ranta
- Yömarkkinat
- Centre Point Kemaman -ostoskeskus
- Masjid Sultan Ahmad
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Binjai?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Binjai, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Toukokuu ja huhtikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Binjai, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 554 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 23 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 906 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1000 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 22 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1296 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Binjai on 3756 cm.
Binjai: Hotellitiedot
Majoitukset | 53 |
|---|---|
Halvin hinta | 25 € |
Korkein hinta | 180 € |
Suositut hotellit | Residence Inn Cherating, Swiss Garden Residences by Nature Home, Royale Chulan Cherating Villa, Royale Chulan Cherating Chalet, Resorts World Kijal, First Residence Hotel, Seri Kemaman Inn, Chukai Terengganu, OYO 850 Gold Star Hotel, Holiday Villa Beach Resort & Spa Cherating, Lavilla By Holiday Villa Cherating, ēRYA by SURIA Cherating, Alsafina Forest Stay, Skyview Hotel, OYO 89873 Nurbayu Chalet, Nurbayu Chalet, Kemaman |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Helsinki Majoitus
- Residence Inn New York Manhattan/Central Park
- Lomamökit Ilomantsi
- Majatalot Saarenmaa
- Faliraki – Perhehotellit
- Junosuvanto Majoitus
- Lahti – Perhehotellit
- Sipoonkorven kansallispuisto – lähellä sijaitsevat hotellit
- Tampere Majoitus
- Verbania Majoitus
- Järvenpää – Kylpylähotellit
- Kuusankoski – Kylpylähotellit
- Oceanis Park Hotel
- Yuo-myeon Majoitus
- Kannonkoski Majoitus
