Hotellit Lapidot
Vertaa 707 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 135 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lapidot: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lapidot

Dan Panorama Haifa

Nof Hotel

Ruth Zefat By Dan Hotels

King Solomon Hotel Tiberias

Gomeh by Isrotel Collection

The Dan Carmel Hotel

The Setai Bayit Bagalil

The Schumacher Hotel Haifa

Mizpe Hayamim by Isrotel exclusive

Ayala by Isrotel Collection

Hotel Botanica- Limited Edition By Fattal

Colony Hotel Haifa

The Way Inn

Carmella Spa & Boutique Hotel

Magdala Hotel
Kohteeseen Lapidot tutustuminen
Lapidot tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lapidot ja sen lähellä kuuluu:
- Beit Lohamei Ha-Getaot
- Bahjín kartano
- Nahariyan eläintarha ja kasvitieteellinen puutarha
- Sokolovin ranta
- Akhzivin kansallispuisto
- Akkon linnoitus
- Vanhan Akkon tori
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lapidot?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Lapidot, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lapidot, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Tammikuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 19 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 306 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 27 °C päivisin ja 16 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 41 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 3 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 27 °C ja 15 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 222 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Lapidot on 573 cm.
Lapidot: Hotellitiedot
Majoitukset | 707 |
|---|---|
Halvin hinta | 135 € |
Korkein hinta | 428 € |
Suositut hotellit | Dan Panorama Haifa, Nof Hotel, Ruth Zefat By Dan Hotels, King Solomon Hotel Tiberias, Gomeh by Isrotel Collection, The Dan Carmel Hotel, The Setai Bayit Bagalil, The Schumacher Hotel Haifa, Mizpe Hayamim by Isrotel exclusive, Ayala by Isrotel Collection, Hotel Botanica- Limited Edition By Fattal, Colony Hotel Haifa, The Way Inn, Carmella Spa & Boutique Hotel, Magdala Hotel |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Halvat lennot Leeuwarden
- Lennot kohteesta Tampere-Pirkkala
- Halvat lennot Kap Verde
- Halvat lennot Haiti
- Lennot Helsinki → Bournemouth
- Lennot Helsinki → Le Havre
- Lennot Vaasa → Kittilä
- Halvat lennot Haifa
- Lennot Helsinki → Rooma
- Lennot Helsinki → Málaga
- Halvat lennot Eilat
- Lennot Jyväskylä → Inari
- Lennot Shanghai → Helsinki
- Halvat lennot Pärnu
