Lennot Nairobi - Boca Raton

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Reitin Nairobi – Boca Raton lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
NBO
Kohdelentokentän IATA-koodi
FLL

Boca Raton lentotiedot

Lähtöpaikka
Nairobi
Lähtölenuitktän IATA-koodi
NBO
Matkustaminen kohteeseen
Boca Raton
Kohdelenuitktän IATA-koodi
FLL
Palvelevien lentoyhtiöiden määrä
Lentoyhtiöt
Etäisyys
Suoran lennon kesto
Lentohinta

Boca Raton – vuokra-autotarjoukset

Varatuimmat hotellit Boca Raton

Sonesta Select Boca Raton Town Center

Sonesta Select Boca Raton Town Center

3 out of 5
2000 NW Executive Center Circle Boca Raton FL
Yövy tässä liikematkustukseen soveltuvassa hotellissa kohteessa Boca Raton. Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, ilmaisesta pysäköinnistä ja kuntokeskuksesta. ...
8,2/10 Erittäin hyvä! (2 457 arvostelua)
"The room and hotel was clean and smelled terrific. The beds were comfortable and the room was as described. Only complaint is that our shower was broken (the handle was broken and wouldn’t let us turn it to get hot water) which sucked because all we wanted before our dinner reservation was a hot ..."

Arvosteltu 26.8.2026

Avautuu uuteen ikkunaanSonesta Select Boca Raton Town Center
Boca Raton Marriott at Boca Center

Boca Raton Marriott at Boca Center

4 out of 5
5150 Town Center Cir Boca Raton FL
Yövy tässä liikematkustukseen soveltuvassa hotellissa kohteessa Boca Raton. Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, ilmaisesta pysäköinnistä ja aamiaisesta (lisämaksusta). ...
8,8/10 Erinomainen! (1 001 arvostelua)
"Boca Raton Marriott never dissapoints. From check-in to check-out and dining; the staff are always attentive and pleasant. Pete is an true asset to the property; always super helpful and pleasant Sonrisa Restaurant is a must try!"

Arvosteltu 26.8.2026

Avautuu uuteen ikkunaanBoca Raton Marriott at Boca Center
Hyatt Place Boca Raton/Downtown

Hyatt Place Boca Raton/Downtown

3.5 out of 5
100 E Palmetto Park Road Boca Raton FL
Yövy tässä liikematkustukseen soveltuvassa hotellissa kohteessa Boca Raton. Nauti ilmaisesta aamiaisesta, ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä ja 2 baarista/loungesta. ...
Avautuu uuteen ikkunaanHyatt Place Boca Raton/Downtown
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Beach Club at The Boca Raton

Beach Club at The Boca Raton

5 out of 5
900 S Ocean Blvd Boca Raton FL
Yövy tässä ylellisessä lomakeskuksessa kohteessa Boca Raton. Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, 3 ulkouima-altaasta ja täyden palvelun kylpylästä. Asiakkaamme ...
9,2/10 Upea! (596 arvostelua)
"Excelente lugar, todo bien limpio y bellísimo"

Arvosteltu 24.8.2026

Avautuu uuteen ikkunaanBeach Club at The Boca Raton
Hilton Garden Inn Boca Raton

Hilton Garden Inn Boca Raton

3 out of 5
8201 Congress Ave Boca Raton FL
Yövy tässä liikematkustukseen soveltuvassa hotellissa kohteessa Boca Raton. Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, ilmaisesta pysäköinnistä ja aamiaisesta (lisämaksusta). ...
8,6/10 Erinomainen! (1 293 arvostelua)
"Easy check in and friendly staff. Clean room. Everything was straightforward. Convenient location."

Arvosteltu 27.8.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHilton Garden Inn Boca Raton
Wyndham Boca Raton Hotel

Wyndham Boca Raton Hotel

3.5 out of 5
1950 Glades Road Boca Raton FL
Yövy tässä liikematkustukseen soveltuvassa hotellissa kohteessa Boca Raton. Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, ilmaisesta pysäköinnistä ja 2 baarista/loungesta. ...
Avautuu uuteen ikkunaanWyndham Boca Raton Hotel
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Boca Raton
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kampanjaehdot

Hinnat ovat alkaen hintoja ja voimassa toistaiseksi. Matkustusajoissa ja saatavuudessa voi olla poikkeuksia. Alkaen hinnat saatavuuden mukaan. Hinnat sisältävät verot, matkustajamaksun sekä online varausmaksun.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.