Curriers Lakeview Lodge on kätkeytyneenä korkeiden puiden ja rauhallisen järven välille kauniilla 5 hehtaarin niemellä, joka sijaitsee Ricejärven itäisillä rannoilla. Mikä tekee Currierista niin erikoisen, että jokainen huone on viehättävä näköala järvelle eikä päällysteen erää. Kaikki huoneet ovat ainutlaatuisia teemoja, jotka antavat "perhehyttiympäristön". Nauti henkeäsalpaavasta näkökulmasta aivan ikkunan ulkopuolella ja käy viihtyisässä kahvilassa, jossa voit nauttia paikallisesta reilun kaupan kahvia Backroads Coffee -ruokalistasta ja paikallisista Barronin leipomme herkistä tuoreista rullista. Curriers Lakeview Lodge on ympäri vuoden majatalo. Kesällä tulemme rentoutumaan hotellin omalla uima-alueella tai ottamalla yksi ilmaisista meloja, kanootteja, kajakkeja tai riviä veneestä hauska seikkailu järvelle. Kalaa yhdestä 9 telakasta tai vuokrata ponttoni hyödyntämään hyvää kalastusta tai vapaa-ajan matkaa järven ympärillä. Illalla rentoutua nuotion äärellä järvelle.
Talvella on lumikenkäilyä, moottorikelkkailua järvelle, jään kalastus, laskettelu ja hiihto sekä upea nuotio, joka lopettaa päiväsi kuumalla suklaalla!
Tule jäädä kanssamme! Haluamme tehdä vierailustasi ikimuistoisen. Meidän Lodge toivottaa ihmiset liiketoiminnan, perheen lomat, pariskunnat, kokoukset, häät tai ihmiset vain läpi. Tuo lemmikkisi ja rentoudu kanssamme ympäri vuoden.