Tervetuloa Kingfisher Bungalowiin! Läheisellä sijainnilla viehättävällä ja rauhallisella alueella, vain 2 korttelin päässä First Street Rapids -vesipuistosta Deschutes-joella. Kävele keskustaan, liota kylpytynnyrissä tai hyppää risteilypyörällä tutkimaan Westsidea. Karvaiset ystäväsi rakastavat joen polkua!
Upea ulkoasu perheille. Löydät 2 makuuhuonetta bungalowista ja erillisen studio-asunnon, jossa on oleskelutila, keittokomero ja king-master-sviitti, johon sisältyy lisäksi futon. Leikillinen lipukivi puutarhapiha luo juuri oikean määrän yksityisyyttä ja täydellisen kokoontumistilan näiden kahden välillä.
Nauti eklektistä ja aitoja vanhoja Hawaiiana-teoksia, viihtyisä jopa puuhella hyvän kirjan kanssa tai katsele elokuvaa Netflixistäsi olohuoneessa. Alakerrassa on ylimääräinen HDTV. ja yksi huoneiston olohuoneessa.
Valmista unohtumaton ateria täysin varustetussa gourmet-keittiössä. Siellä on istua 6 hengelle ja aurinkoinen aamiainenurkkaus. Tai kypsennä kaasugrilli. Viehättävällä puutarha kannella on 6 ruokailtua ulkona.
Huoneiston minikeittiössä on pieni jääkaappi, kahvin- ja teenkeitin ja .....
*** SINISPIRNAPÄIVÄKOTEITA EI OLE SOVELLETTU ROWDY-RYHMÄÄN !! ***
VARUSTETASO
• Pohjimmiltaan Westside-sijainti, kävele joen polulle ja keskustaan
• Lemmikkiystävällinen
• Fantastinen omaisuuden asettelu perheille
• Bungalow ja huoneisto erotettu viehättävällä puutarhapihalla
• Poreamme
• 4 risteilijäpolkupyörää
• Haisevat puutarhat
• Takapiha ja ruokailutila 6: lle ja kaasugrilli
• Eurooppalaistyyliset vuodevaatteet untuvapeitteillä ja korkeallä vuodevaatteella
• Pelit, kirjat, ilmainen nopea Internet
• EI tupakointia
Päärakennus
• Viehättävät ja eklektiset huonekalut
• Aito Hawaiianan taideteos
• Täysin varusteltu gourmet-keittiö
• Aurinkoinen keittiönurkkaus
• Istu ruokaa 6: lle
• King-makuuhuone isäntäkylvyllä
• Kahden hengen huone, kylpyamme (2 kaksoset voi muuntaa parisängyksi)
Huoneisto
• King-makuuhuone isäntäkylvyllä
• Olohuone HDTV: llä
• Futon lisävieraille
• Keittiönurkkaus